GRIF spol. s r.o.

BRATISLAVA
Panónska cesta 21
851 04 Bratislava 5
Tel. informácie:
02/68 20 14 11
Tel. predaj vozidiel:
02/68 20 14 18
02/63 83 78 24

PIEŠŤANY
Pod Párovcami 137
921 01 Piešťany
Tel: 033/7731010

Partner: 


Kompletná bezpečnostná výbava pre vašu bezstarostnú jazdu

Štruktúra i vybavenie Fiatu Qubo boli vyvinuté pre vašu maximálnu bezpečnosť.

Přední nárazník a deformační zóny

Predný robustný nárazník zabezpečuje skvelú ochranu najchúlostivejších častí - svetlometov, kapoty a chladiča - hlavne pri kolíziach v nízkej rýchlosti. Kabína je chránená prednými a zadnými deformačnými zónami, ktoré sa pri náraze deformujú vo vopred stanovených miestach, a zaisťujú tak plnú absorpciu energie.

Pasívna ochrana

4 airbagy (predné a bočné), zadné hlavové opierky a 3-bodové bezpečnostné pásy s obmedzovačmi záťaže - to je inteligentná ochrana pasažierov bez ohľadu na ich stavbu tela, nastavenie sedadla a pozíciu, v ktorej sedia. Pre ešte väčšiu bezpečnosť detí na palube vozidla slúžia úchyty detských sedačiek Isofix.

Aktívne prvky

Qubo je štandardne vybavené protiblokovacím systémom ABS s elektronickým rozdeľovačom brzdnej sily EBD, systémom elektronickej kontroly stability ESP vrátane hydraulického brzdového asistenta HBA udržujúce smer vozidla v kritických situáciách, ďalej protipreklzovým systémy ASR / MSR alebo návykovým asistentom rozjazdu do kopca Hill Holder. Navyše dvere vozidla sa automaticky uzamknú, akonáhle prekročíte rýchlosť 20 km / h a systém Dead Lock umožňuje deaktivovať všetky zámky, čím znemožní otvorenie vozidla zvonka aj zvnútra..