GRIF spol. s r.o.

BRATISLAVA
Panónska cesta 21
851 04 Bratislava 5
Tel. informácie:
02/68 20 14 11
Tel. predaj vozidiel:
02/68 20 14 18
02/63 83 78 24

PIEŠŤANY
Pod Párovcami 137
921 01 Piešťany
Tel: 033/7731010

Partner: 

Doblo Panorama

Vyberte si verziu

Tu začnete konštruovať automobil presne podľa svojich predstáv. Aby ste si mohli optimálne vybrať, najskôr sa podrobne informujte o danom modeli, o verziách, motoroch i o sériovej a voliteľnej výbave.
Akciová zľava má iba informatívny charakter a môže v nej byť zahrnuté lízingové zvýhodnenie. Na vytvorenie presnej a záväznej kalkulácie kontaktujte svojho predajcu Fiat.
Ponuka verzií, doplnkov, farieb a čalúnení sa môže líšiť v závislosti na aktuálnej ponuke alebo zmenách jednotlivých modelov. Pre získanie záväznej ponuky kontaktujte niektorého z autorizovaných predajcov Fiat.
Cenníková cena:
13.810 Eur
Zľava:
980 Eur
Celková cena po zľave:
13.420 Eur
Štandardná výbava:
Línia a štýl
Bočné ochranné lišty čierne, Kolesá a pneumatiky 195/60 R16, Špecifické kryty kolies
Komfort / Funkčné prvky
Elektrické ovládanie predných okien, Kit Fix and Go - sada na rýchlu opravu pneumatík, Mechanicky ovládané vonkajšie spätné zrkadlá, Odkladacia priehradka nad čelným sklom, Posilňovač riadenia, Posuvné bočné dvere na strane spolujazdca, Posuvné bočné dvere na strane vodiča, Sedadlo spolujazdca s nastaviteľným operadlom, Sedadlo vodiča s nastaviteľným operadlom, Senzor vonkajšej teploty, Svetlomety s nastaviteľným sklonom, Uzamykateľné viečko nádrže, Výškovo a osovo nastaviteľný volant, Zadné delené a sklopné sedadlo 40/60, Zadné výklopné dvere (nahoru) LIFT GATE
Bezpečnosť
Airbag spolujazdca, Airbag vodiča, Bezpečnostný štítok (SK), Bočné airbagy vpredu, ESC + ASR / MSR, HBA a Hill Holder, GSR (Monitoring tlaku v pneu, ukazateľ radenia rýchlostných stupňov, ESP), Okenné airbagy, Štítok Fix&Go, Zadné opierky hlavy, Zväčšené kotúče predných brzd
Audio / Telematika
Príprava pre inštaláciu rádia (káble + anténa) a 6 reproduktorov, Zásuvka 12V na stredovom tuneli
Pakety
Safety (okenné airbagy, signalizácia nezapnutia bezpečnostného pásu zadných sedadiel)