GRIF spol. s r.o.

BRATISLAVA
Panónska cesta 21
851 04 Bratislava 5
Tel. informácie:
02/68 20 14 11
Tel. predaj vozidiel:
02/68 20 14 18
02/63 83 78 24

PIEŠŤANY
Pod Párovcami 137
921 01 Piešťany
Tel: 033/7731010

Partner: 


Komfort

Nové Dobló vedie vo svojej triede dynamickým výkonom, ovládaním a jazdným komfortom. Za tieto vlastnosti vďačí okrem iného viacprvkovej náprave Bi-link, ktorá je exkluzívna pre tento model a tvoria ju nezávisle zavesené kolesá, stabilizátor, zadné tlmiče s dvojitou kalibráciou (kalibrované odpruženie a kompresia pre čo najlepšie ovládanie, komfort, klopenie a stabilitu) a vysoko výkonné pružiny pre lepšie odpruženie na každom type vozovky.

Ďalším prvkom prispievajúcim k spokojnej jazde je lepšia ovládateľnosť radiacej páky.
Vďaka niekoľkým technickým zásahom sa podarilo znížiť potrebné úsilie a zlepšiť presnosť radenia. Ďalej bola vylepšená interakcia medzi dostupným krútiacim momentom a ovládaním pedálu s cieľom dosiahnuť vyššieho krútiaceho momentu pri rovnakom stlačení pedálu: výhody pre vodiča sú zrejmé najmä za normálnych podmienok pri nízkych otáčkach a v mestskej premávke.

Funkčnosť
Vnútorný priestor nemá konkurenciu: 5 miest vrátane veľkého batožinového priestoru s možnosťou rozšíriť kapacitu až na 7 cestujúcich.
V 5 miestnej konfigurácii je nastaviteľný kryt batožinového priestoru, ktorý môže byť nastavený v dvoch úrovniach a umožňuje usporiadať Vašu batožinu s extrémnou flexibilitou. Ak sklopíte zadné sedadlá dostanete dokonalú rovinu s nosnosťou 70 kg.
V 7 miestnej konfigurácii, môžu byť v prípade potreby dve tretiny radov sedadiel odstránené.

Obrovský batožinový priestor má v základe objem 790 litrov - najväčší z vozidiel vo svojej kategórii. Sklopeným sedadiel je možné ho rozšíriť na úžasných 3.200 litrov.

Doblo Panorama ponúka 3 typy verzií, ktorými sa prispôsobí rôznym potrebám zákazníkov: Krátky rázvor, dlhý rázvor, alebo vysoká strecha.

Doblo panorama XL je predĺžená verzia klasického Doblo Panorama, ktorá ponúka o 350mm širší rázvor a dĺžku, je o 35mm vyššie, a tým väččší objem batožinového priestoru, presne o 260l.

Krátku verziiu modelu Doblo panorama je možné dovybaviť vysokou strechou.