GRIF spol. s r.o.

BRATISLAVA
Panónska cesta 21
851 04 Bratislava 5
Tel. informácie:
02/68 20 14 11
Tel. predaj vozidiel:
02/68 20 14 18
02/63 83 78 24

PIEŠŤANY
Pod Párovcami 137
921 01 Piešťany
Tel: 033/7731010

Partner: 


Interiér

Inovácie sa nevyhli ani štýlu interiéru, navrhnutého tak, aby bol maximálne funkčný a poskytoval čo najväčšiu mieru personalizácie kombinovaním farieb, materiálov a úrovní výbavy.

Jedným z hlavných nových prvkov je nová ergonomická palubná doska s lištou, ktorá je podľa stupňa výbavy rôzne zladená s farbou sedadiel a čalúnenia dverných panelov. Verzia Plus má napríklad nové textilní čalúnenie červenej alebo sivej farby, podľa želania zákazníka (v obidvoch prípadoch je palubná doska sivá), kým interiér nového Doblò Pop charakterizuje odtieň sivej použitý na textilnom čalúnení i na palubnej doske. A nakoniec, úroveň výbavy Lounge ponúka ihneď dve verzie: sivú alebo béžovú palubnú dosku a čalúnenie.

Novinkou je i ergonomický volant a modernizovaná prístrojová doska s prehľadnou atraktívnou grafikou umožňujúcou jednoduché a rýchle prečítanie všetkých údajov užitočných pre vodiča.

To všetko dopĺňa veľké množstvo praktických úložných priečinkov, napríklad predná zásuvka, do ktorej sa vojde 10-palcový tablet alebo veľmi užitočná priehradka nad predným oknom, v ktorej je okrem iného schované zrkadlo na sledovanie detí na zadných sedadlách. Stručne povedané, nový model obsahuje veľké množstvo chytrých riešení, ako sa dá vnútorný priestor využiť na splnenie predstáv každého, kto chce nový Doblò využívať ako automobil pre intenzívny život v rodinnom a priateľskom kruhu.

Interiérový priestor

Nové Doblò vám ponúkne vám až 7 sedadiel s prakticky rozdeleným zadným sedadlom (60/40).

Nové Doblò je špičkou vo svojej kategórii v oblasti modularity svojho vnútorného priestoru. Príkladom je predné sedadlo spolujazdca, ktoré sa dá sklopiť a premeniť na stolík (voliteľná výbava) a sedadlá v druhom a treťom rade (v prípade sedemsedadlovej konfigurácie), ktoré sa dajú ľahko sklopiť a zložiť s pomocou praktických ergonomických pák, respektíve je možné demontovať ich úplne a vytvoriť tak obrovský úžitkový priestor cez celú dĺžku vozidla.

Pôsobivé sú aj rozmery batožinového priestoru, ktoré sú najlepšie vo svojej kategórii: verzia s krátkym rázvorom kolies má k dispozícii 790 litrov (meraných po kryt úložného priestoru), dlhá verzia potom celých 1050 litrov. Po sklopení sedadiel sa objem zväčší na 3200 respektíve na 4000 litrov, čo sú v danom segmente doslova rekordné hodnoty. A to nie je všetko: k úžasnej flexibilite nového Doblò prispieva i možnosť umiestnenia krytu úložného priestoru do niekoľkých úrovní (kryt samotný má úctyhodnú nosnosť 70 kilogramov).