GRIF spol. s r.o.

BRATISLAVA
Panónska cesta 21
851 04 Bratislava 5
Tel. informácie:
02/68 20 14 11
Tel. predaj vozidiel:
02/68 20 14 18
02/63 83 78 24

PIEŠŤANY
Pod Párovcami 137
921 01 Piešťany
Tel: 033/7731010

Partner:



 


Exteriér

Štýl, funkčnosť, priestor
Nové Dobló je dokonalá súhra dynamickosti a elegancie, kvalitných materiálov a zmyslu pre detail.

Nový design ponúka veľký vnútorný priestor bez toho, aby ustupoval všestrannosti a individuálnym potrebám. Je živý a moderný, s okamžite rozpoznateľnými líniami.

Nové Dobló je autom súčasnosti, ktoré vie ako uspokojiť a vyjadriť osobnosť aj najnáročnejšieho majiteľa, predovšetkým vďaka jeho požiadavkám na výkon a celkovú využiteľnosť priestoru.

Exteriér

Dôkladné prepracovanie exteriérového dizajnu je zrejmé už pri pohľade na moderný výrazný predok, ktorý zaujme novými nárazníkmi a aerodynamickou kapotou, harmonicky napojenou na krivku strechy. Novo sú koncipované aj zadné a predné združené svetlomety, elegantne zvýrazňujúce horizontálne línie vozu a pritom umiestnené dostatočne vysoko, aby boli chránené pred drobnými nárazmi.

Pri pohľade z boku je pre nový model Doblò charakteristická línia po celej jeho dĺžke, ktorá vozu prepožičiava dynamiku a priebojnosť. Určitú plynulosť prináša naopak spodná línia, ktorá nepretržite prebieha pozdĺž bočného pásu od predného k zadnému blatníku. Pôsobivá je tiež veľká presklená plocha rozšírená o praktické posuvné dvere zjednodušujúce nastupovanie do vozidla.

K čistote štýlu prispeli aj bočné spätné zrkadlá s integrovanými smerovými svetlami. Ich veľkosť je zárukou optimálnej viditeľnosti a voliteľne je možno doplniť ich o elektrickú funkciu sklápania. Posledným výrazným prvkom na bočnej časti vozu sú 16" liatinové kolesá alebo nové puklice, kým zadné dvere zdobí pás s logom, ktorý má rovnakú farbu ako karoséria a odľahčuje tak celkovú líniu zadnej časti vozidla.

Budúci používatelia nového Doblò si môžu vybrať z 11 farieb karosérie, vrátane nového sivého odtieňa Colosseo Grey, ktorý zdôrazňuje harmonickú formu a prepožičiava vozu elegantný a zároveň výrazný vzhľad.