GRIF spol. s r.o.

BRATISLAVA
Panónska cesta 21
851 04 Bratislava 5
Tel. informácie:
02/68 20 14 11
Tel. predaj vozidiel:
02/68 20 14 18
02/63 83 78 24

PIEŠŤANY
Pod Párovcami 137
921 01 Piešťany
Tel: 033/7731010

Partner: 


Technológie

OFFROAD LOOK

Xenónové svetlomety

Fiat 500X Off-Road Look je vybavený xenónovými prednými svetlometmi, ktoré zaručujú vysokú viditeľnosť za každých podmienok a za akéhokoľvek počasia a tým aj najvyšší stupeň bezpečnosti.

Pohon všetkých 4 kolies

Pohon všetkých štyroch kolies u Fiatu 500X Cross ponúka:

 • trvalý, automaticky riadený pohon všetkých kolies, ktorý sa aktivuje v prípade potreby samočinne bez nutnosti zásahu vodiča;
 • rozdelenie krútiaceho momentu na všetky 4 kolesá a ich optimálnu trakciu vďaka brzdovému systému pôsobiacemu na kolesá s horšou adhéziou;
 • automatický systém odpojenie zadnej nápravy a pohon len dvoch kolies vo chvíli, ked nie je pohon všetkých kolies potrebný. Znižuje sa tým spotreba paliva a emisie.

 

Nezávislé zavesenie kolies MacPherson

Fiat 500X Off-Road Look je navrhnutý tak, aby ponúkal pohodlné cestovanie za každých podmienok. Vďačí za to aj nezávislému zaveseniu všetkých kolies (predná aj zadná náprava) typu MacPherson.

UConnect™

Infotelematický systém UConnect™ umožňuje vodičovi pomocou 5- alebo 6,5-palcového dotykového displeja ovládať multimediálne prístroje vo vozidle: analógové alebo digitálne rádio (DAB) aj všetky ďalšie multimédiá (media player, iPod, iPhone, smartphone), ktoré možno zapojiť cez USB port alebo zásuvku Aux-in.

Satelitná navigácia

Satelitné zariadenie UConnect™ Radio Nav 5" ponúka navigáciu TomTom s 2,5D mapami a systém UConnect™ Radio Nav s 6,5" dotykovým displejom dokonca satelitnú navigáciu s 3D mapami s funkciou zadávanie cieľa hlasovým príkazom.

Stále pripojenie

Pri spojení s chytrým telefónom vám nový systém UConnect™ Live umožní používať množstvo aplikácií aj v aute. Môžete byť v kontakte s priateľmi na Facebooku a Twitteri, počúvať milióny hudobných skladieb cez Deezer a pomocou TuneIn aj 100 000 rádiových staníc. V reálnom čase môžete dostávať najnovšie správy od agentúry Reuters alebo vďaka službe TomTom Live mať k dispozícii informácie o dopravnej situácii, radaroch a predpoveď počasia.

Mood Selector™

Systém Mood Selector™ umožňuje voľbu medzi tromi jazdnými režimami a zaisťuje optimálny výkon vozidla podľa vašej nálady alebo jazdných podmienok.

 • Auto – Základný režim pre každodenné jazdenie, ktorý zaručuje maximálnu úsporu paliva, nízke emisie a komfortnú jazdu.
 • Sport – Pre dynamickú jazdu s rýchlou odozvou.
 • Traction – Optimalizuje trakciu na offroadovom povrchu alebo pri zlej priľnavosti k vozovke. Prechod na pohon štyroch kolies je s predstihom signalizovaný.
  Pri verziách s pohonom predných kolies táto funkcia aktivuje kontrolný systém Traction Plus, ktorý na jednej strane zlepšuje priľnavosť na drsnom, klzkom povrchu a na strane druhej zaručuje ekonomickejšiu a ekologickejšiu jazdu a efektívnu prevádzku bežnej offroadovej jazdy v porovnaní s tradičným pohonom všetkých kolies.

 CITY LOOK

Nezávislé zavesenie kolies MacPherson

Fiat 500X City Look je navrhnutý tak, aby ponúkal pohodlné cestovanie za každých jazdných podmienok. Vdačí za to aj nezávislému zaveseniu všetkých kolies (predná aj zadná náprava) typu MacPherson.

 

 

UConnect™

Infotelematický systém UConnect™ umožňuje vodičovi pomocou 5- alebo 6,5-palcového dotykového displeja ovládať multimediálne prístroje vo vozidle: analógové alebo digitálne rádio (DAB) aj všetky ďalšie multimédiá multimédiá (media player, iPod, iPhone, smartphone), ktoré možno zapojiť cez USB port alebo zásuvku Aux-in.

Satelitná navigácia

Zariadenie UConnect Radio Nav 5" ponúka navigáciu TomTom s 2,5D mapami a systém UConnect Radio Nav s 6,5" dotykovým displejom dokonca satelitnú navigáciu s 3D mapami s funkciou zadávania cieľa hlasovým príkazom.

Stále pripojenie

Pri spojení s chytrým telefónom vám nový systém UConnect™Live umožní používať množstvo aplikácií aj v aute. Môžete byť v kontakte s priateľmi na Facebooku a Twitteri, počúvať milióny hudobných skladieb cez Deezer a pomocou TuneIn aj 100 000 rádiových staníc. V reálnom čase môžete dostávať najnovšie správy od agentúry Reuters alebo vďaka službe TomTom Live mať k dispozícii informácie o dopravnej situácii, radaroch a predpoveď počasia.

Volič jazdného režimu - Mood Selector™

Systém Mood Selector™ umožňuje voľbu medzi tromi jazdnými režimami a zaisťuje optimálny výkon vozidla podľa vašej nálady alebo jazdných podmienok.

 • AUTO – Základný režim pre každodenné riadenie, ktorý zaručuje maximálnu úsporu paliva, nízke emisie a komfortnú jazdu.
 • SPORT – Umožňuje dynamickú jazdu, pri ktorej vozidlo rýchlejšie reaguje na zmeny v riadení.
 • ALL WEATHER – Optimálna trakcia a stabilita vozidla za každého počasia a pri nízkej priľnavosti k vozovke, napr. na mokrých alebo klzkých cestách.