GRIF spol. s r.o.

BRATISLAVA
Panónska cesta 21
851 04 Bratislava 5
Tel. informácie:
02/68 20 14 11
Tel. predaj vozidiel:
02/68 20 14 18
02/63 83 78 24

PIEŠŤANY
Pod Párovcami 137
921 01 Piešťany
Tel: 033/7731010

Partner: 


INTERIÉR


Interiéry sú úplne nové, počnúc dizajnom prístrojového panelu. Ten teraz zahŕňa inovatívny infotelematický systém Uconnect s 5palcovou obrazovkou (dotykovou u verzie Plus), ktorý je harmonicky začlenený do starostlivo navrhnutého ergonomického celku.

Interiér cestujúcich doslova objíma, chráni a ponúka im množstvo chytrých detailov, ktoré odkazujú na minulosť, ale v modernom poňatí a pomocou exkluzívnych materiálov. V tomto ohľade boli úplne prepracované tlačidlá, kaplnka s kontrolnými ukazovateľmi aj volant. Súčasné ovládacie prvky sú univerzálnejšie a doplnené o chrómované lemovanie.Nový prístrojový panel nového Fiatu 500 je ideálnou kombináciou retro vzhľadu a moderných technológií.

Za zmienku stojí inovatívny panel s kontrolnými ukazovateľmi so 7palcovým TFT displejom (k dispozícii na želanie) vyvinutým v spolupráci s Magneti Marelli.

Horná časť podporuje dômyselnosť a osobitosť stredovej časti panelu v odtieni karosérie, zatiaľ čo spodná časť je funkčná s objemnejšími úložnými priestormi.

Čalúnenie interiéru ponúka 9 farebných kombinácií. Nové sedadlá zaisťujú všetok možný komfort a sú vyrobené z príjemných materiálov. Navrhnuté sú navyše tak, aby uľahčovali prístup k zadným sedadlám. Sedadlá vo verzii Pop disponujú vzorom Chevron, zatiaľ čo verzia Plus ponúka kockovaný vzor Glenček v sivo-čiernom alebo slonovonovo -hnedom odieti. Opierky hlavy môžu byť čierne alebo v odtieni slonovej kože. Na želanie je možné zvoliť kožené čalúnenie Frau v odtieňoch čierna, bordová alebo hnedá s vygravírovaným logom 500. S bordovými sedadlami je možné kombinovať kontrastné opierky hlavy v slonovom alebo svetlo modrom odtieni. Prevedenie interiéru je k dispozícii v odtieni slonovej kosti alebo v čiernom odtieni.


Zadné sedadlá sú veľmi komfortné pre dvoch cestujúcich a korešpondujú s dizajnom predných sedadiel. Navyše, horný okraj operadla je zvýšený pre lepšiu oporu tela a viac ergonomicky posed. V prípade verzie Plus je operadlo delené v pomere 50/50 a vďaka možnosti sklopenia dovoľuje prispôsobiť zadnú časť interiéru momentálnym potrebám.

Napriek malým vonkajším rozmerom ponúka nová päťstovka veľkorysý priestor, ktorý pramení z chytrého využitia úložných priestorov. K dispozícii je dvojica úložných priestorov na prístrojovom paneli (jeden u vodiča a druhý u spolujazdca), príručný úložný priestor na strane spolujazdca, teraz zakrytý vekom, a priehradky v obložení dverí a v stredovom tuneli. Batožinový priestor je rovnako veľmi veľkorysý a ponúka objem 185 litrov, ktorý sa dá zväčšiť sklopenom operadiel zadných sedadiel na 550 litrov. Nový Fiat 500 sa môže pochváliť aj veľmi nízkou nákladovou hranou.

Je tu tiež niekoľko dôležitých prvkov, ktoré nie sú vidieť, ale sú bezprostredne vnímané a citeľné. Vozidlo je vybavené novými zvukovými izoláciami v oblasti kolies, ktoré cestujúcich chránia pred hlukom a nepohodlím.