GRIF spol. s r.o.

BRATISLAVA
Panónska cesta 21
851 04 Bratislava 5
Tel. informácie:
02/68 20 14 11
Tel. predaj vozidiel:
02/68 20 14 18
02/63 83 78 24

PIEŠŤANY
Pod Párovcami 137
921 01 Piešťany
Tel: 033/7731010

Partner: 


FIAT 500 Mirror

 

READY TO CONNECT?

 

VZRUŠUJÚCE, ZÁBAVNÉ TECHNOLÓGIE


Fiat 500 Mirror je vybavený systémom UConnect ™ so 7" dotykovou obrazovkou v HD rozlíšení ponúkajúcu najnovšiu technológiu mirorring (zrkadlenie smartfónu na dotykovej obrazovke vozidla), a to prostredníctvom aplikácií Apple CarPlay a Android Auto ™.

 


EŠTE NIKDY STE SI NEUŽILI VÄČŠIU ZÁBAVU ZA VOLANTOM

Vďaka 7" systému UConnect ™ môžete počas jazdy bezpečne, pomocou hlasového ovládania, telefonovať, posielať správy, hľadať najvhodnejšiu trasu či si vyberať obľúbené skladby iba dotykom.
Uchopte kožený volant s tlačidlom pre hlasové ovládanie, potešte oči krásnou farebnou kombináciou palubnej dosky a interiéru a užite si čas strávený v aute vďaka infotelematickému systému, prostredníctvom ktorého ste stále v spojení so svetom presne tak, ako to máte radi.

 

APPLE CARPLAY

Aplikácia Apple CarPlay je úžasný spôsob, ako lepšie a bezpečnejšie používať váš iPhone v aute. Všetky hlavné funkcie a aplikácie telefónu sú systému CarPlay prispôsobené. Na dotykovej obrazovke Fiatu 500 Mirror uvidíte navigáciu, môžete vytáčať telefónne čísla, čítať a odosielať správy alebo voliť hudbu. Navyše vďaka hlasovému ovládaniu Siri zvládnete všetko bezpečne ovládať a plne sa sústrediť na riadenie. Samozrejme je tu aj možnosť ovládania tlačidlami na volante.

ANDROID AUTO™

Fiat 500 Mirror si rovnako rozumie s aplikáciou Android Auto™, vďaka ktorej môžete na dotykovej obrazovke vozidla ľahko a bezpečne používať váš telefón vrátane vašich obľúbených aplikácií. Displej vášho telefónu sa na dotykovej obrazovke 500 Mirror zobrazí v prehľadných sekciách pripravených pre intuitívne ovládanie. Vďaka Google Maps môžete napríklad sledovať dopravnú situáciu v reálnom čase a pomocou hands-free ľahko a bezpečne telefonovať, posielať sms správy a pritom nespustiť ruky z volantu.

HLASOVÉ OVLÁDANIE NA VOLANTE

Na palube Fiatu 500 Mirror ste stále v spojení so svetom. Vďaka hlasovým príkazom môžete váš iPhone alebo smartfón s operačným systémom Android ovládať úplne jednoducho. Stačí len prehovoriť.
PRÍSTROJOVÁ DOSKA NABITÁ TECHNOLÓGIOU

500 Mirror spája atraktívny dizajn s prvotriednymi technológiami. Príklad? Krásna prístrojová doska vo farbe karosérie s integrovaným 7" systémom UConnect ™.

 

SEDADLÁ

Ktoré prevedenie si vyberiete: červeno-sivé alebo to v dvoch odtieňoch sivej?

UCONNECT™

Systém UConnect ™ 7" HD LIVE je kompatibilný so systémami Apple CarPlay a Android Auto™.
Apple CarPlay umožňuje používateľom iPhonov prístup k Apple Maps, správam, telefonovanie a Apple Music, a to aj prostredníctvom hlasového ovládania (Siri).
Android Auto™ zase umožňuje prístup ku Google Maps™ a Google Play Music™, a to aj pomocou hlasových príkazov.

 

DESIGN


Futuristický vnútri, kultový navonok. Limitovanú edíciu 500 Mirror si zamilujete či už vo verzii hatchback alebo cabrio. Jedinečné detaily, ako napríklad logá Mirror na oboch stredových stĺpikoch alebo chrómované spätné zrkadlá s vyhrievaním vás proste očaria.
500 Mirror je v ponuke so 14" oceľovými kolesami alebo voliteľne s 15" zliatinovými kolesami a v piatich farbách karosérie: modrej Italia, bielej Gelato, sivej Carrara, čiernej Vesuvio alebo červenej Passione.


BEZPEČNOST


Hill Holder
Systém Hill Holder vám uľahčí rozjazd do kopca, takže sa nemusíte obávať ani v tých najnáročnejších situáciách.

Airbagy

500 Mirror ponúka v rámci štandardnej výbavy 7 airbagov (2 predné, 2 bočné, 2 okenné a 1 kolenný).


MOTORIZÁCIA

1.2 69 k (benzín)

 • Najvyšší výkon: 51 kW (69 k) pri 5500 ot/min
 • Najvyšší krútiaci moment: 102 Nm (10,4 kgm) pri 3000 ot/min
 • Najvyššia rýchlosť: 160 km/h
 • Zrýchlenie z 0-100 km / h: 12,9 s
 • Spotreba (l/100 km):
  • Mesto: 6,2
  • Mimo mesto: 4,2
  • Kombinovaná: 4,9
 • Emisie CO2: 115 g/km